dziewczyny2

Kulturoznawstwo

DAJE MOŻLIWOŚCI...

Powitanie studentów

Serdecznie witamy wszystkich studentów. Cieszymy się, że prócz nowych twarzy zasilających szeregi studentów kulturoznawstwa, są wśród Nas osoby kontynuujące naukę. Liczymy, że aktualny rok akademicki będzie jeszcze lepszy od poprzedniego i przyniesie wiele pozytywnych doświadczeń oraz wiedzę, do której każdy z Państwa dąży ;)

W związku z faktem, że rekrutacja uzupełniająca trwała do ostatnich dni września, chcielibyśmy z góry przeprosić za potencjalne problemy natury administracyjnej. Prosimy również o wyrozumiałość i cierpliwość.
Obecnie wypadałoby przede wszystkim pogratulować Państwu dostania się na kulturoznawstwo i trzymać kciuki, byście wytrwali do ostatniego etapu studiów - pozytywnej obrony pracy magisterskiej.