dziewczyny2

Kulturoznawstwo

DAJE MOŻLIWOŚCI...

Składamy Serdeczne Gratulacje prof. Edwardowi Kulikowskiemu, że nieprzerwanie przez okres 40 lat prowadził chór Uniwersytetu w Białymstoku. Tak, chór ma już 40 lat!
Profesor Kulikowski w trakcie jubileuszowego koncertu, który odbył się w miniony piątek otrzymał, na wniosek marszałka województwa Jerzego Leszczyńskiego, Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Uroczyście wręczył go wojewoda podlaski Bogdan Paszkowski. Były też gratulacje od prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego oraz prezenty od społeczności uniwersyteckiej.

Nie trzeba przypominać, że prof. Edward Kulikowski jest zasłużony kulturze "jako takiej", ale też naszemu kierunkowi, gdyż od lat prowadzi wykłady na kulturoznawstwie - z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

mg 6007b 580c9538d602e

mg 6328b