dziewczyny2

german

Podlaski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód
We współpracy z:
Instytutem Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu w Białymstoku Ligą Kobiet Polskich Rosyjskim Stowarzyszeniem Kulturalno – Oświatowym w Polsce Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury w Białymstoku organizuje:

Eliminacje Regionalne
IV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Anna German”
Białystok, 19.06.2017r.

Informujemy o organizacji Eliminacji Regionalnych IV Międzynarodowego Festiwalu
Piosenki „Anna German”.
Eliminacje Regionalne odbędą się w poniedziałek 19.06.2017 w Białymstoku, w sali
koncertowej WOAK „Spodki” przy ul. Św. Rocha 14 – początek o godzinie 10.00
Udział w eliminacjach należy zgłosić najpóźniej do wtorku 06.06.2017r.

Festiwal w kategorii konkursowej jest adresowany do osób w wieku 18-28 lat (18 lat
musi być w pełni ukończone w dniu przesłania formularza zgłoszeniowego, a 28 lat ukończone
w dowolnym miesiącu roku kalendarzowego 2017 ).
Laureaci trzech pierwszych miejsc eliminacji zakwaliifikują się do Finału Krajowego Festiwalu.

W Festiwalu w kategorii pozakonkursowej uczestnikami mogą być osoby
nie spełniające kryteriiów podanych wyżej /mogą to być np. uczniowie szkół
ponadgimnazjalnych poniiżej 18 roku życia, osoby które przekroczyły 28 rok życia, oraz osoby
nie posiadające polskiego obywatelstwa/.

Regulamin Eliminacji Regionalnych, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie inne
szczegółowe informacje dla osób zainteresowanych, zostaną przesłane na podany adres e-mail
potencjalnego uczestnika. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:
Podlaski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Informacji udzielamy również pod numerami telefonów: 660 290 633 ; 505 171 688.

Serdecznie zapraszamy! /-/ Organizatorzy