Serdecznie zapraszamy na spotkanie w sprawie wyboru specjalności na studiach II stopnia kulturoznawstwa. Spotkanie odbędzie się 06.06.2018 r. o godz. 11.15 w sali 158. Obecność co prawda jest obowiązkowa, ale mamy nadzieję, że możliwość uzyskania kompetentnych i życzliwie podanych informacji na temat możliwości kontynuowania studiów będzie dla Państwa czynnikiem motywującym.

prof. A. Kisielewska
prof. K. Citko

TURYSTYKA
KULTUROWA

Międzywydziałowe Studia Kulturoznawcze posiadają w ofercie sześć specjalności - po trzy na każdy poziom kształcenia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie.

50 TWARZY KULTUROZNAWSTWA
NA 50-LECIE WYDZIAŁU FILOLOGICZNEGO UWB