Uwaga studenci II roku II stopnia kulturoznawstwa

W związku ze spotkaniem Rady Instytutu z Panią Prorektor zajęcia interpretacja tekstów kultury z dr M. Kostaszuk-Romanowską o godz. 11.30 w dniu dzisiejszym są odwołane.

Uwaga studenci II roku I stopnia kulturoznawstwa

W związku ze spotkaniem Rady Instytutu z Panią Prorektor wykład z teorii kultury z dr M. Kostaszuk-Romanowską o godz. 13:15 w dniu dzisiejszym jest odwołany.
UWAGA! Ćwiczenia z teorii kultury odbędą się normalnie – o godz. 15:00.

TURYSTYKA
KULTUROWA

Międzywydziałowe Studia Kulturoznawcze posiadają w ofercie sześć specjalności - po trzy na każdy poziom kształcenia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie.

50 TWARZY KULTUROZNAWSTWA
NA 50-LECIE WYDZIAŁU FILOLOGICZNEGO UWB