dni nauki logo

W najbliższy wtorek, 17 maja, rozpoczyna się kolejna XIV edycja Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. W ramach tego wydarzenia odbędzie się koncert studentki kulturoznawstwa, Izabeli Szafrańskiej, która zaśpiewa przy akompaniamencie Pawła Sokołowskiego. Recital odbędzie się 17 maja w Uniwersyteckim Centrum Kultury (sala Sara) o godzinie 20.00.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w innych festiwalowych wydarzeniach.

Szczegóły na stronie Festiwalu: http://festiwal.uwb.edu.pl