Szanowni Państwo,

w październiku 2016 r. obchodzimy mały jubileusz 5-lecia istnienia kulturoznawstwa na Uniwersytecie w Białymstoku.

W związku z tym już teraz zaczynamy świętowanie. W imieniu studentek i studentów kulturoznawstwa – aktorów Studenckiego Koła Teatralnego StuKoT serdecznie zapraszam na przedstawienie „Opera przedmieścia. Piosenki Bertolda Brechta i Kurta Weila”, które odbędzie się 9 czerwca 2016 r. o godzinie 17.00 w auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB.

Przedstawienie będzie grane specjalnie dla nas – studentów i pracowników kulturoznawstwa – powinniśmy więc być wszyscy obecni.

Serdecznie pozdrawiam

Dr hab. Alicja Kisielewska, prof. UwB