Szanowni Państwo,
w związku z faktem, że kulturoznawstwo obchodzi w tym roku 5-lecie istnienia, zapraszamy wszystkich na nietypowy i nieakademicki wykład/wystąpienie Jędrzeja Dondziło (Dtekk). Wykład jest zatytułowany Pozdro techno czyli jak zrobić duży festiwal w Białymstoku i odbędzie się 13 października ( w ten czwartek) o godzinie 17:00 w Auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB. Wstęp wolny.

Dtekk, będąc pomysłodawcą, organizatorem, strategiem i dyrektorem programowym Up To Date Festival, podzieli się ze słuchaczami własną wiedzą o tworzeniu dużego wydarzenia na Podlasiu. Mamy również nadzieję, że uchyli rąbek tajemnicy jak to zrobić, by osiągnąć sukces ;)

Obecność obowiązkowa.
Jeżeli ktoś z Państwa jeszcze nie wie czym jest Up To Date Festival i jacy artyści na nim występują - mała pomoc:

pozdro techno kulturoznawstwo