12003940 833523110088159 7824925328771364007 n

Izabela Szafrańska, studentka II roku kulturoznawstwa Uniwersytetu w Białymstoku zajęła I miejsce na 51. Studenckim Festiwalu Piosenki w Karkowie.

Cieszymy się z osiągnięć Pani Izy i serdecznie gratulujemy!

Jury obradujące w składzie: Jan Poprawa (przewodniczący), Ewa Kornecka, Olga Szwajgier, Jerzy Satanowski po wysłuchaniu w dniach 15 – 16 października 2015 r. 47 zespołów i solistów zakwalifikowanych do finału konkursu przez Radę Artystyczną SFP oceniło poziom artystyczny tegorocznego Konkursu jako bardzo wysoki i postanowiło, że:

I nagrodę ex aequo w wysokości 5 500 złotych otrzymują:

Adriana Kućmierz
Izabela Szafrańska i Paweł Sokołowski

II nagrodę w wysokości 3 000 złotych otrzymuje:

Kamila Dauksz

III nagrodę w wysokości 2 000 złotych otrzymuje:

Anna Kamińska

Jury 51. Studenckiego Festiwalu Piosenki – Krakowskiego Festiwalu Piosenki postanowiło również przyznać wyróżnienia w wysokości 1000 złotych. Wyróżnienia otrzymują:

Łukasz Jędrys
Marta Kostur
Joanna Mulik