Drodzy studenci I roku kulturoznawstwa - przed wami nie lada zadanie! Już 24 listopada będziecie zmuszeni do "otrząśnięcia się", z letargu, zaniedbania, nudy, introwersji... Kto wie z czego jeszcze.
Oznacza to, że właśnie w czwartkowy wieczór o godzinie 18:00 w pubie Batyskaf (Piłsudskiego 29) odbędą się Wasze OTRZĘSINY.

Zapytacie, czy obecność jest obowiązkowa... Odpowiedź jest tylko jedna i doskonale wiecie jak brzmi ;)

P.S. Słownik Wyrazów Bliskoznacznych: "Otrząsać się", czyli potocznie "brać się w garść", "brać się w kupę", "pozbierać się", ale też "przychodzić do równowagi" ;) Gdyby ktoś nie wiedział.

NOWY PLAKAT JPG1