logo Kolegium Europy Wschodniej CMYK 1

Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu i Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego ogłaszają nabór uczestników kolejnej WSCHODNIEJ SZKOŁY ZIMOWEJ, która odbędzie się w Warszawie, Wrocławiu i Wojnowicach w dniach 1-14 MARCA 2017 roku. Szkoła przeznaczona jest dla studentów ostatniego roku studiów humanistycznych, którzy nie przekroczyli 25 roku życia, przygotowujących prace magisterskie z zakresu historii i współczesności Europy Środkowej i Wschodniej (historia, politologia, stosunki międzynarodowe, socjologia, filologia, kulturoznawstwo, etnologia, geografia, prawo, ekonomia). Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 20 stycznia 2017 roku o godz. 23:59.

Bliższe informacje: http://www.kew.org.pl/wschodnia-szkola-zimowa-2017/