AIESECGlobal Host

Global Host to darmowa inicjatywa AIESEC umożliwiająca przyjęcie wolontariusza z zagranicy do własnego domu na okres od 1 do 6 tygodni.

Nasi wolontariusze pracują w szkołach, przedszkolach i organizacjach pozarządowych na terenie całej Polski.

Host to osoba osoba przyjmująca gościa z zagranicy w swoje progi.

Chcesz poznać kogoś wyjątkowego? Jesteś otwarty na nowe doświadczenia? Szukasz urozmaicenia i dobrej zabawy? Zastanawiałeś się kiedyś nad couchsurfingiem?
Global Host zaspokoi Twój apetyt na przygody!

Zostając Hostem dla wolontariusza AIESEC, możesz:

• znaleźć przyjaciela z drugiego końca świata,
  • poćwiczyć języki obce,
  • odkryć nową kulturę
  • bawić się w międzynarodowym towarzystwie!

Link: http://aiesec.com.pl/globalhost/