Serdecznie zapraszamy Państwa na wykład prof. dr hab. Wojciecha J. Burszty zatytułowany "Uciszenie przeszłości i wyobraźnia europejska", który odbędzie się 19 maja o godz. 10:15 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UwB (sala C.02).
Profesor Burszta jest antropologiem kultury i kulturoznawcą pracującym w Instytucie Kulturoznawstwa SWPS w Warszawie. Jest również autorem takich książek jak "Świat jako więzienie kultury" czy "Od mowy magicznej do szumów popkultury".
Tym bardziej zachęcamy do posłuchania Profesora, gdyż posiada umiejętność atrakcyjnego opowiadania o skomplikowanych problemach współczesnej kultury z perspektywy lokalnej, jak i globalnej.