Od śmierci Wiktora Wołkowa minęło pięć lat. Pani Grażyna Wołkow porządkuje domowe archiwa męża, zdjęcia, książki i nagrody. Od kilku miesięcy nie musi robić tego sama, pomagają jej trzy studentki Kulturoznawstwo UwB z Międzywydziałowego Instytutu Kulturoznawstwa I Sztuki Uniwersytet w Białymstoku. Olga Goździewska, Magda Ciasnowska i Klara Kutnik wspólnymi siłami przygotowały dwie wystawy pt. "Słońce" i "Ptak". Fotografie artysty pojawiły się na Wydziale Pedagogiki i Psychologii oraz Wydziale Filologicznym Uniwersytetu w Białymstoku 4. kwietnia - w dniu kiedy Wiktor Wołkow obchodziłby 75 urodziny. Zapraszamy do wysłuchania reportażu Polskiego Radia Białystok...

Zapraszamy na reportaż Joanny Sikory - Przyjaciółki

Grażyna Wołkow, Olga Goździewska, Klara Kutnik i Magda Ciasnowska, foto Joanna Sikora