Dzień Kulturoznawczy na Uniwersytecie w Białymstoku

Aula wydziału pedagogiki i psychologii UwB w Białymstoku

Będą ciekawe warsztaty, wykłady, quiz i zwiedzanie siedziby Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB. Pracownicy Kulturoznawstwa na Uniwersytecie w Białymstoku zaprosili uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Dzień Kulturoznawczy.

– To dla młodzieży okazja, by przekonać się, czym zajmuje się ta dyscyplina nauki i poczuć akademicką atmosferę. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek (16 listopada). Potrwa od godz. 10.00. do 13.30 – informuje Katarzyna Dziedzik, rzecznik Uniwersytetu w Białymstoku.

Więcej na