SzP FOTO

Drodzy Studenci Kulturoznawstwa,

Święta Bożego Narodzenia już za pasem i w związku z tym chcemy, aby kulturoznawstwo już po raz trzeci włączyło się w pomoc potrzebującym w ramach Szlachetnej Paczki (tworzy się nam powoli przedświąteczna tradycja).

Mamy już wybraną rodzinę. To samotna Pani Danuta (l. 63), która mimo przeciwności losu i ciężkiej choroby stara się nie tracić pogody ducha.

Czy chcielibyście Państwo przyłączyć się do tworzenia paczki razem z pracownikami kulturoznawstwa?

Pani Danuta najbardziej potrzebuje:

• żywności (herbata, cukier, konserwy mięsne, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem oraz specjalne produkty żywnościowe:
  • środków czystości (proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, pieluchomajtki - rozmiar L)
  • różne rodzaje i kolory włóczki do szydełkowania
  • ciepła kołdra na zimę (rozm. 160 x 200)

Jeżeli chcieliby Państwo dołożyć jakieś rzeczy do paczki lub wesprzeć paczkę finansowo, zapraszamy do sekretariatu kulturoznawstwa do 6 grudnia do godz. 15.00.

Pozdrawiam,

Prof. Alicja Kisielewska