logo konkursu1

W piątek 15 grudnia na Wydziale Filologicznym UwB odbyły się zawody okręgowe IV Olimpiady Wiedzy o Mediach. Międzywydziałowy Instytut Kulturoznawstwa i Sztuki, jak w poprzednich edycjach, jest organizatorem Olimpiady na terenie województwa podlaskiego.

W tym roku 55 uczestników zmierzyło się z testem, który zawierał wiele podchwytliwych pytań. Przedstawiamy Państwu listę 10 laureatów oraz umieszczamy fotorelację z Olimpiady. To właśnie ta dziesiątka przechodzi do ostatniego - centralnego - etapu odbywającego się w Warszawie. Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie dziękujemy. Zapraszamy Państwa w przyszłym roku.

Zapraszamy również na stronę https://bialystok.tvp.pl/35226024/15122017-godz1940 do obejrzenia reportażu o Olimpiadzie w TVP3 Białystok "Obiektyw".