Miło nam poinformować, iż Prezydent Miasta Białegostoku przyznał stypendium artystyczne na 2018 rok prof. Marzannie Morozewicz - pracownikowi Międzywydziałowego Instytutu Kulturoznawstwa i Sztuki.

Więcej informacji na:

Stypendium zostanie przeznaczone na realizację autorskiego projektu artystycznego pt. STĄPANIE obejmującego wykonanie cyklu fotografii na terenie Białegostoku, ich ekspozycję w jednej z miejskich instytucji sztuki, a także opracowanie i wydanie katalogu/albumu do wystawy.

Serdecznie gratulujemy!