Szanowni Państwo,

w ramach Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018 Międzynarodowe Centrum Kultury prowadzi program dla stażystów i wolontariuszy pod hasłem „Ekipa ERDK”.

O Ekipie ERDK: Rok 2018 będzie świętem różnorodności i bogactwa dziedzictwa kulturowego w Europie. Dlatego chcemy zaprosić studentów do współtworzenia oferty ERDK. Ekipa będzie działać na wielu polach: promocji wydarzeń, organizacji wystaw i działań edukacyjnych oraz wsparcia organizacyjnego podczas konferencji.

Kto może dołączyć do Ekipy ERDK? Zapraszamy studentów, którzy:

* są zainteresowani tematem dziedzictwa kulturowego i jego
upowszechnianiem,
        * chcą współtworzyć duże wydarzenia o ogólnopolskim zasięgu lub
wprost przeciwnie – marzą o pracy z lokalną społecznością,
        * są w stanie wygospodarować trochę wolnego czasu,
        * lubią wyzwania, potrafią pracować w grupie oraz są solidni i
odpowiedzialni.
        *

Nabór studentów (w ramach I tury) trwa do końca lutego. Zachęcamy do składania aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy.
Więcej informacji na temat projektu na: www.mck.krakow.pl

Polecam się w przypadku wszelkich pytań.
Z wyrazami szacunku,

Joanna Hojda-Pepaś