Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji "Wobec niepodległości. Projekty kultury polskiej", która odbędzie się 17 kwietnia 2018 roku na Wydziale Filologicznym UwB. Konferencja wpisuje się w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości i stanowi element jubileuszowych obchodów 50-lecia środowiska filologicznego w Białymstoku.
Konferencja została zorganizowana przez dwa Zakłady: Zakład Studiów nad Kulturą i Mediami, Międzywydziałowy Instytut Kulturoznawstwa i Sztuki i Zakład Literatury Międzywojennej i Współczesnej, Instytut Filologii Polskiej. Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym plakacie i w programie.

Wobec niepodległości 18b

Wobec niepodległości 18c