Stan posiadania naszego Instytutu powiększył się o półprofesjonalną lustrzankę cyfrową Nikon D200. Aparat będzie wykorzystywany na warsztatach dra Tomasza Adamskiego, jednak poza czasem zajęć wszyscy studenci kulturoznawstwa zainteresowani tworzeniem fotografii mogą aparat wypożyczyć; w sprawie wypożyczenia prosimy kontaktować się z dr Adamskim.

Aparat był używany przez mieszkającego w Kanadzie entuzjastę fotografii Davida Hillocka, który później oddał go prof. Andrzejowi Kisielewskiemu. Profesor z kolei w imieniu Davida, któremu bardzo dziękujemy, przekazał nikona do użytku studentom.

nikonD200