Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej "Fantastyczne zwierzęta i jak je badać. O niezwykłych stworzeniach w kulturze", która odbędzie się 21 czerwca 2018 roku na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe Folklorystów UMK działające przy Zakładzie Folklorystyki i Literatury Popularnej Katedry Kulturoznawstwa UMK we współpracy z Kołem Naukowym Badaczy Popkultury "Spoiler Alert".

W załączniku znajdą Państwo więcej informacji na temat konferencji. (załącznik)