Koło Naukowe Kulturoznawców KulSTRUKtura serdecznie zaprasza wszystkich chętnych (i tych mniej chętnych też) na tegoroczne spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 9 października, o 16.30 w sali 160. Tych, do których nie dotarli jeszcze przedstawiciele Koła, aby osobiście ich zaprosić i zachęcić, tym mocniej zachęcamy do przyjścia i posłuchania na żywo o naszych planach na ten rok. Przedstawimy pomysły tematów spotkań, jak również ustalimy ich formę i dogodną dla wszystkich porę (zachęcamy też do własnych propozycji). Dla osób zainteresowanych, ale niezdecydowanych, będzie to świetna okazja do przekonania się, czy to coś dla nich - spotkanie będzie otwarte i niewiążące.
Do zobaczenia w najbliższy wtorek.