Studenci Kulturoznawstwa - zostało jeszcze kilka miejsc na poniedziałkowy (15 października) objazd naukowy. Serdecznie zapraszamy chętne osoby, by zadeklarowały chęć wzięcia udziału w objeździe. Informację o udziale wysyłamy jak najprędzej Pani Rogali (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Deadline do godz. 17:00 w niedzielę.
Koszt objazdu to ok. 10zł płatne w trakcie wyjazdu. Wyjazd spod Wydziału Filologicznego o godz. 9:00.
Na wszelkie pytania odpowiedzi udzieli Państwu Pani Maja Rogala.

Do zobaczenia