Studenci Kulturoznawstwa - zachęcamy Was do wzięcia udziału w wyborach Przedstawicieli Studentów!
Dn. 24.10.2018r. na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu w Białymstoku w godzinach 9:30 – 13:15 odbędą się wybory:
Przedstawicieli Studentów:
Do Wydziałowej Rady Samorządu Studentów (10 mandatów)
Do Rady Wydziału Filologicznego (10 mandatów)
Do Rady Naukowej Instytutu Filologii Polskiej (1 mandat)
Do Rady Naukowej Instytutu Kulturoznawstwa (1 mandat)
Do Rady Naukowej Instytutu Neofilologii (1 mandat)
Do Rady Naukowej Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej (1 mandat)
Do Senatu Uniwersytetu (1 mandat)
Zgłoszenie kandydata zawierające: Imię i nazwisko, rok studiów, kierunek oraz numer indeksu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez bezpośrednie zgłoszenie w pokoju 160 do dnia 19.10.2018r.
Wydziałowa Studencka Komisja Wyborcza