Izabela Szafrańska, studentka kulturoznawstwa UwB, w półfinale The Voice of Poland.

Pierwszy odcinek „na żywo” w programie The Voice of Poland zakończył się dla Izabeli Szafrańskiej wielkim sukcesem. Iza, należąca do drużyny Michała Szpaka, wykonała utwór Faith Hill "There You'll Be", który wyszedł jej znakomicie. W otoczeniu falujących światełek zapalonych przez znajdującą się w studio publiczność Izabela udowodniła, że jest utalentowaną i profesjonalną artystką. Tym samym podbiła nie tylko serca jury, otrzymując bardzo przychylne oceny, ale też wielu osób w całej Polsce, którzy oddali swój głos na wokalistkę.

W programie pozostało ośmioro uczestników. Kolejny odcinek „na żywo” odbędzie się w najbliższą sobotę 24 listopada o godzinie 20.05 na antenie TVP2. Zachęcamy do głosowania na Izę poprzez wysłanie wiadomości sms i gratulujemy przejścia do półfinału.

Izabela Szafrańska jest absolwentką studiów I stopnia na kulturoznawstwie prowadzonych przez Międzywydziałowy Instytut Kulturoznawstwa i Sztuki UwB. Obecnie znajduje się na studiach II stopnia tego samego kierunku. Warto dodać, że udział w programie The Voice of Poland nie jest muzycznym debiutem Izabeli. Koncertuje ona w kraju i za granicą zdobywając nagrody w wielu prestiżowych konkursach i festiwalach. Iza, jak przystało na uzdolnioną studentkę kulturoznawstwa, wykonuje muzykę sefardyjską, śpiewa utwory poetyckie, zajmuje się rękodziełem i tańczy i… długo by wymieniać. Trzymamy kciuki a Izę!

IZASZ