Uwaga wszyscy miłośnicy czworonogów - nie tylko kotów.

Chcesz pomóc kotkom? Chcesz żeby mruczały z zadowolenia? Nic trudnego ! Wystarczy, że pomożesz w zbiórce suchej karmy. Możesz to robić w dniach 20-30 listopada na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu w Białymstoku, wrzucając torebki z suchą karmą do wyznaczonych pojemników. Znajdziesz je w sekretariacie kulturoznawstwa, przy sali 48(parter, przy wejściu) oraz obok kącika Regionalnych.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji.

zbiórka dla Kotkowa