Szanowni Państwo!

Pracownicy Kulturoznawstwa na Uniwersytecie w Białymstoku serdecznie zapraszają na kolejną edycję Dnia Kulturoznawczego – imprezę przygotowaną jako specjalna oferta dla uczniów trzecich klas szkół średnich (profil humanistyczny).

Termin: czwartek, 29 listopada 2018 roku, godz. 10.00-13.30

Miejsce: Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB, Białystok, ul. Świerkowa 20, Duża Aula

10.00   Powitanie uczestników

10.00-11.00   Wykład doktora Wojciecha Siwaka „Audiosfera pomiędzy naturą i technologią”

11.00-12.00  Wielki Quiz Kulturoznawczy dla publiczności – prowadzenie mgr Karol Więch

12.00-13.00   Warsztaty prowadzone przez pracowników kulturoznawstwa (dla zapisanych uczestników)

1) Warsztat „Komunikacja bez przemocy według Marshalla Rosenberga” – mgr Mariola Wojtkiewicz, sala 1.2 C, 20 osób

2) „Warsztat filmu dokumentalnego, czyli jak przeprowadzić wywiad z bohaterem?” – dr Tomasz Adamski, sala 224 B, 5 osób

3) Warsztat „Rękodzielniczy aktywizm – nowe oblicze kuchennej makatki” –  dr Ewa Kępa, sala C.2.17, 15 osób (uczestnicy muszą mieć ze sobą flamaster w kolorze czarnym, niebieskim lub czerwonym)

4) Warsztat „Szukając dźwięku” – dr Wojciech Siwak, sala A 111, 12 osób (uczestnicy muszą mieć ze sobą smartfony i słuchawki)

12.00-12.40  Spektakl „Dziady” Teatr Bez Nazwy

12.40-13.10  Koncert muzyki polskiej i ukraińskiej

13.10-13.30  Spotkanie uczniów ze studentami kulturoznawstwa

13.30   Zakończenie Dnia Kulturoznawczego

Zgłoszenia udziału klas z nauczycielami oraz zapisy uczniów na warsztaty przyjmuje mgr Maja Rogala – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkich informacji udziela koordynator Dnia Kulturoznawczego – dr Monika Kostaszuk-Romanowska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy też na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/kulturoznawstwo.uwb

DKkanarkowy1aaaaaaa