Szanowni Studenci Kulturoznawstwa!

Czy wiecie, że nowy Regulamin świadczeń dla studentów Uniwersytetu w Białymstoku wprowadza istotne zmiany w ocenie wniosków o stypendia rektorskie? Oczywiście chodzi o stypendia naukowe i artystyczne, które przyznaje się nie więcej niż 10% najlepszych studentów na danym kierunku. Od tego roku istotnym elementem oceny jest nie tylko średnia ze studiów, ale też suma punktów uzyskanych z tytułu osiągnięć!

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, pełną pomysłów i energii;

Jeżeli masz ambicje, by wykorzystać w praktyce zdobytą na studiach wiedzę;

Jeżeli chcesz organizować wydarzenia artystyczne, spotkania z ludźmi kultury, wystawy, konferencje naukowe;

Jeżeli... chcesz zwiększyć swoją szanse na otrzymanie stypendium rektorskiego, bądź po prostu chcesz spotkać się w gronie fajnych osób.

Zapraszamy Cię na pierwsze spotkanie Koła Naukowego Kulturoznawców "KulSTRUKtura", które odbędzie się 16.10.2019 (środa) o godzinie 15:30 w sali nr. B4 (Instytut Studiów Kulturowych).

Do zobaczenia w środę!