Drodzy Studenci!

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Instytut Studiów Kulturowych na stworzenie nazwy dla powstającej galerii studenckiej!

Galeria ma pełnić funkcję miejsca-akceleratora, w którym studenci kulturoznawstwa mogą podzielić się z innymi swoimi pracami: fotografią, malarstwem, grafiką, itd.

Czekamy na Wasze pomysły do czwartku wieczór. Rozstrzygnięcie w piątek.

ISK przygotował również gadżety dla najlepszego hasła - zapewniamy, że warto o nie powalczyć!

Pomysły na nazwę galerii (wraz z imieniem i nazwiskiem) prosimy nadsyłać na adres sekretariatu kulturoznawstwa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy zatytułować wiadomość "konkurs ISK".

Powodzenia ;)