DSC03886

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z nieoficjalnej inauguracji Instytutu Studiów Kulturowych, która odbyła się 15.11.2019 roku.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom: Pracownikom ISK, Współpracownikom Instytutu, Gościom i niezastąpionym Studentom.
Dzięki Państwu inauguracja przebiegła w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za tak tłumne przybycie w nasze nowe progi.

Jednocześnie wielkie brawa należą się Panu Piotrowi Sosińskiemu (naszemu studentowi i przedstawicielowi Koła Naukowego KulSTRUKtura), którego "naturalnie mroczne" fotografie ubogaciły przestrzeń zarezerwowaną dla nowej, wciąż nienazwanej, galerii.
Dziękujemy wszystkim studentom zaangażowanym w przygotowania Inauguracji oraz Pani Marty Pogorzały za dokumentację wydarzenia.