Nanuli and Gogi 3

Międzynarodowy festiwal filmowy w Gruzji – CinéDOC-Tbilisi prezentuje specjalny wybór krótkich dokumentów z Kaukazu. Publiczność ŻUBROFFKI ma możliwość choćby przelotnego poznania niezwykłej atmosfery tego regionu. Filmy akcentują momenty adaptacji lub poddania się istniejącej rzeczywistości.
Wspólną cechą tych filmów jest to, że ich twórcy potrafili odkryć poezję w codziennym życiu. Opowiadają historie ludzi, których życie toczy się w innym rytmie. Widzowie zanurzają się w nostalgicznej atmosferze, na którą składają się poetyckie momenty, zmieniające realne życie w filmowe doświadczenie.

6.XII 2019 (piątek)
13:00 C.01. Duża Aula
Ul. Świerkowa 20 NOE
Pokaz: Adaptacja – filmy z Kaukazu