Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w V edycji Festiwalu Dyplomatycznego, który odbędzie się 24-28 lutego 2020 r. w Białymstoku.
W tegorocznej edycji jedno ze spotkań poprowadzi dr Tomasz Adamski, filmoznawca, reżyser i pracownik Instytutu Studiów Kulturowych. Doktor Adamski będzie gościł 27 lutego w II Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku (sala 133, godz. 11-12:30) z wykładem Współczesne kino komercyjne Korei Południowej, czyli znacznie więcej niż Parasite.

Szczegółowe informacje i program znajdziecie Państwo pod adresem:

FD profilowe