Szanowni Państwo,
w imieniu Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników naukowych do zgłaszania się na międzynarodową, anglojęzyczną konferencję naukową pt. "Shaking the Walls".
Stanowi ona finał dużego projektu współpracy europejskiej o tej samej nazwie.

Zachęcamy do rozmowy o murach między ludźmi. O tym, co nas dzieli. Dlaczego tak się dzieje? I jak temu zapobiegać.
A także o murach w sztuce (literaturze, teatrze) i działaniach
performatywnych. O edukacji i o projektach zaangażowanych społecznie. Na przestrzeni wieków, kultur - jak i w dzisiejszym świecie.

Szczegółowe informacje znajdują się w linku poniżej:

wyr kof png