Ogłoszenia

czyli kwestie związane z organizacją studiów, aktualne zmiany, komunikaty...

Najbliższe wykłady z przedmiotu "Psychologia w badaniach marketingowych" z prof. Małgorzatą Niesiobędzką wyjątkowo odbędą się 6.12.2018 oraz 20.12.2018 w związku z dniem kulturoznawczym (29.11.) oraz radą wydziału (13.12.).
Zajęcia odbędą się o godz. 10.15 w sali A.214.

Dnia 05-12-2018 r. (środa) zajęcia z dr Karoliną Wierel są odwołane.

Wykład z komunikacji kulturowej z Panią Profesor Alicją Kisielewską z dnia 28 listopada (środa) - z powodów służbowych - jest przełożony na 29 listopada (czwartek) o godz. 15.30, sala C2.2 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii.

 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

           

T1

TURYSTYKA
KULTUROWA

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Międzywydziałowe Studia Kulturoznawcze posiadają w ofercie sześć specjalności - po trzy na każdy poziom kształcenia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie.

 

 

    

  50 / 50

            
 
 
50 TWARZY KULTUROZNAWSTWA
NA 50-LECIE WYDZIAŁU FILOLOGICZNEGO UWB