Ogłoszenia

czyli kwestie związane z organizacją studiów, aktualne zmiany, komunikaty...

Uwaga studenci II roku II stopnia uczestniczący w zajęciach z kreatywnego pisania:

prof. Jolanta Sztachelska zaprasza Państwa w ramach zajęć w dniu 16 kwietnia na spotkanie autorskie z prof. Andrzejem Mencwelem (szczegóły na plakacie), które rozpocznie się o godz. 15.30 w sali 158. Po spotkaniu należy napisać z niego krótki tekst  do zaliczenia.
 
 

Wykład prof. Andrzeja Mencwela
Drodzy studenci 16 kwietnia (poniedziałek) w godz. 11.30-13.00 odbędzie się gościnny wykład Prof. dr. hab. Andrzeja Mencwela pt. "Przedwiośnie czy potop, czyli co jest do zrobienia?", aula Wydziału Filologicznego. Wykład wpisuje się w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości i sanowi element jubileuszu 50-lecia środowiska filologicznego na UwB. Udział w wykładzie jest obowiązkowy dla wszystkich studentów kulturoznawstwa.

Dyrektor Międzywydziałowego Instytutu Kulturoznawstwa i Sztuki
Dr hab. Alicja Kisielewska, prof. UwB

Zajęcia Język w mediach - wykład spec. MiK (środa) zostają przesunięte na godzinę 16.45 s. 158.

 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

           

T1

TURYSTYKA
KULTUROWA

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Międzywydziałowe Studia Kulturoznawcze posiadają w ofercie sześć specjalności - po trzy na każdy poziom kształcenia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie.

 

 

    

  50 / 50

            
 
 
50 TWARZY KULTUROZNAWSTWA
NA 50-LECIE WYDZIAŁU FILOLOGICZNEGO UWB