Szanowni Studenci,
informuję, że ze względu na konieczność prowadzenia ewidencji odbytych zajęć w systemie USOS oraz wprowadzenia rozkładu zajęć do PLANISTY wszelkie informacje na temat zajęć będą umieszczane TYLKO I WYŁĄCZNIE w systemie USOSweb.

Oznacza to, że studenci nie będą otrzymywali powiadomień w postaci ogłoszeń na stronie czy też na tablicy. Jedyną formą informacji administracyjnej będzie zmiana w systemie USOSweb.


Proszę o śledzenie rozkładu na swoich kontach.


Informacje na temat obciążenia sal możecie Państwo uzyskać u pani Ewy Wieremiejuk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pokój nr 13, Wydział Nauk o Edukacji, tel. 85 745 74 09)


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie