Szanowni Państwo,

w październiku 2016 r. obchodzimy mały jubileusz 5-lecia istnienia kulturoznawstwa na Uniwersytecie w Białymstoku.

W związku z tym już teraz zaczynamy świętowanie. W imieniu studentek i studentów kulturoznawstwa – aktorów Studenckiego Koła Teatralnego StuKoT serdecznie zapraszam na przedstawienie „Opera przedmieścia. Piosenki Bertolda Brechta i Kurta Weila”, które odbędzie się 9 czerwca 2016 r. o godzinie 17.00 w auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB.

Przedstawienie będzie grane specjalnie dla nas – studentów i pracowników kulturoznawstwa – powinniśmy więc być wszyscy obecni.

Serdecznie pozdrawiam

Dr hab. Alicja Kisielewska, prof. UwB

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Filologicznego d.s. kierunku: kulturoznawstwo

 


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie