Powitanie studentów

 

Serdecznie witamy wszystkich studentów. Cieszymy się, że prócz nowych twarzy zasilających szeregi studentów kulturoznawstwa, są wśród Nas osoby kontynuujące naukę. Liczymy, że aktualny rok akademicki będzie jeszcze lepszy od poprzedniego i przyniesie wiele pozytywnych doświadczeń oraz wiedzę, do której każdy z Państwa dąży ;)


W związku z faktem, że rekrutacja uzupełniająca trwała do ostatnich dni września, chcielibyśmy z góry przeprosić za potencjalne problemy natury administracyjnej. Prosimy również o wyrozumiałość i cierpliwość. 
Obecnie wypadałoby przede wszystkim pogratulować Państwu dostania się na kulturoznawstwo i trzymać kciuki, byście wytrwali do ostatniego etapu studiów - pozytywnej obrony pracy magisterskiej.


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie