Szanowni Państwo,
w związku z faktem, że kulturoznawstwo obchodzi w tym roku 5-lecie istnienia, zapraszamy wszystkich na nietypowy i nieakademicki wykład/wystąpienie Jędrzeja Dondziło (Dtekk). Wykład jest zatytułowany Pozdro techno czyli jak zrobić duży festiwal w Białymstoku i odbędzie się 13 października ( w ten czwartek) o godzinie 17:00 w Auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB. Wstęp wolny.

Dtekk, będąc pomysłodawcą, organizatorem, strategiem i dyrektorem programowym Up To Date Festival, podzieli się ze słuchaczami własną wiedzą o tworzeniu dużego wydarzenia na Podlasiu. Mamy również nadzieję, że uchyli rąbek tajemnicy jak to zrobić, by osiągnąć sukces ;)

Obecność obowiązkowa.
Jeżeli ktoś z Państwa jeszcze nie wie czym jest Up To Date Festival i jacy artyści na nim występują - mała pomoc:

https://www.youtube.com/watch?v=nMwv_ByBqeo

pozdro techno kulturoznawstwo


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie