Składamy Serdeczne Gratulacje prof. Edwardowi Kulikowskiemu, że nieprzerwanie przez okres 40 lat prowadził chór Uniwersytetu w Białymstoku. Tak, chór ma już 40 lat!
Profesor Kulikowski w trakcie jubileuszowego koncertu, który odbył się w miniony piątek otrzymał, na wniosek marszałka województwa Jerzego Leszczyńskiego, Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Uroczyście wręczył go wojewoda podlaski Bogdan Paszkowski. Były też gratulacje od prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego oraz prezenty od społeczności uniwersyteckiej.

Nie trzeba przypominać, że prof. Edward Kulikowski jest zasłużony kulturze "jako takiej", ale też naszemu kierunkowi, gdyż od lat prowadzi wykłady na kulturoznawstwie - z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

mg 6007b 580c9538d602e

mg 6328b

mg 6429b


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie