EY praktyki

Weź udział w prestiżowych konkursach dla studentów i wygraj płatne praktyki w EY.

Udział w konkursach to najlepszy sposób, żeby poznać pracę doradców biznesowych oraz poznać specjalistów z EY.

 

Financial Challenger

To prestiżowy konkurs, dzięki któremu masz szansę przekonać się, jak wygląda praca profesjonalnego doradcy finansowego. Jest okazją zdobycia cennych doświadczeń, wygrania atrakcyjnych nagród oraz najlepszym startem, jeżeli planujesz rozpocząć karierę w świecie finansów.

EY Financial Challenger składa się z trzech etapów, podczas których bierzesz udział w cyklu interaktywnych studiów przypadku, przygotowanych przez ekspertów z naszej firmy. Zadania polegają np. na przeprowadzeniu sprzedaży lub kupna spółki, dokonaniu ich wyceny i przygotowaniu analizy finansowej, negocjacjach biznesowych i przekonywaniu partnerów do swoich rozwiązań.

Do wygrania: płatne praktyki w Dziale Doradztwa Transakcyjnego EY oraz atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Więcej informacji na stronie konkursu.

EYe on Tax

To konkurs, dzięki któremu studenci kierunków prawniczych i ekonomicznych mają okazję wejść w rolę profesjonalnego doradcy podatkowego i spojrzeć na podatki fachowym okiem. Uczestnicy EYe on Tax weryfikują w praktyce swoją wiedzę i umiejętności zdobyte na studiach, ćwiczysz zdolność prezentacji oraz pracy w zespole.

Konkurs jest organizowany przez Dział Doradztwa Podatkowego EY i składa się z trzech etapów, podczas których 3- lub 4-osobowe zespoły rozwiązują kazusy prawne, dotyczące zarówno polskiego, jak i międzynarodowego prawa podatkowego.

Zwycięzcy zdobywają płatne praktyki w Dziale Doradztwa Podatkowego EY oraz atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Więcej informacji na stronie konkursu.

 


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie