Drodzy studenci I roku kulturoznawstwa - przed wami nie lada zadanie! Już 24 listopada będziecie zmuszeni do "otrząśnięcia się", z letargu, zaniedbania, nudy, introwersji... Kto wie z czego jeszcze.
Oznacza to, że właśnie w czwartkowy wieczór o godzinie 18:00 w pubie Batyskaf (Piłsudskiego 29) odbędą się Wasze OTRZĘSINY.

Zapytacie, czy obecność jest obowiązkowa... Odpowiedź jest tylko jedna i doskonale wiecie jak brzmi ;)

P.S. Słownik Wyrazów Bliskoznacznych: "Otrząsać się", czyli potocznie "brać się w garść", "brać się w kupę", "pozbierać się", ale też "przychodzić do równowagi" ;) Gdyby ktoś nie wiedział.

 

NOWY PLAKAT JPG1


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie