Plakat koncert

 

Kulturoznawstwo UwB zaprasza na wyjątkowy wieczór z muzyką żydowską w najlepszym wydaniu!


Studentka kulturoznawstwa UwB - Izabela Szafrańska (wokal) oraz Paweł Sokołowski (akompaniament) zaprezentują autorski recital, w którym przybliżą słuchaczom kulturę Żydów sefardyjskich, aszkenezyjskich, jak i utwory dotyczące uchodźców oraz problemu Żydów w okupowanej Europie. 


Miłość, pasja, radość życia połączona z nostalgią i dramatem, wynikającymi z trudnej sytuacji społecznej oraz konieczności przesiedleń, wszystko to już 26 listopada w Auli widowiskowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB.


Wejście na recital jest BEZPŁATNE.

Zapewniamy wspaniałą muzykę i magiczny klimat.


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie