Przedstawiamy Państwu fotorelację z podlaskiego okręgowego etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach (edycja 2016/17), której organizatorem jest kulturoznawstwo UwB. Zawody okręgowe odbyły się 16 grudnia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UwB.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji Olimpiady i gratulujemy laureatom. Wielkie podziękowania dla dra hab. Andrzeja Kisielewskiego i studentów kulturoznawstwa, którzy urozmaicili uczestnikom oczekiwanie na wyniki. Dziękujemy również tegorocznym sponsorom nagród na etapie okręgowym PKO Bank Polski, TVP S.A. Oddział w Białymstoku. i "Kurierowi Podlaskiemu"/"Gazecie Wyborczej". Do zobaczenia za rok!

Tegoroczni Laureaci:

1)      Przemysław Stolarski - 24 pkt.
2)      Artur Jelski – 23 pkt.
3)      Michał Piotr Kułakowski – 23 pkt.
4)      Filip Ejlak – 21 pkt.
5)      Adrian Korniluk – 21 pkt.
6)      Przemysław Fidziukiewicz -21 pkt
7)      Filip Sokołowski -21 pkt.
8)      Aleksandra Grodzka – 20 pkt.
9)      Piotr Wasilewski – 19 pkt.
10)     Ewa Kinga Kuncewicz – 18 pkt.

 

 


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie