4 kwietnia Wiktor Wołkow obchodziłby 75- urodziny. Z tej okazji nasze trzy studentki - Olga Goździewska, Magda Ciasnowska i Klara Kutnik - podjęły się bardzo ambitnego zadania: zorganizowania wystawy prac tego podziwianego wędrowca z aparatem.

Wystawa ma również charakter sentymentalny, gdyż selekcja odbywała się przy współpracy wdowy po fotografie Pani Grażyny Wołkow. Ale o szczegółach i kontekście powstania dowiecie się Państwo na nadchodzącym wernisażu, który odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 18:00 na Wydziale Filologicznym UwB.

W związku z faktem, że nie jest to zwykłą wystawa fotografii, pomysłodawczynie podjęły decyzję o stworzeniu wystawy symultanicznej. Twórczość Wołkowa zostanie podzielona na następujące tematy/przestrzenie:

"Słońce", fotografia barwna - Wydział Filologiczny, Plac Uniwersytecki 1

,,Ptak", fotografia czarno- biała - Wydział Pedagogiki i Psychologii, Świerkowa 20

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/806285189528130/?notif_t=plan_user_joined&notif_id=1490705959389494

wolkow1


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie