Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nowego portalu informacyjnego: Kulturalny Przystanek. Jest to młody projekt, ale tworzony z pasją przez osoby związane z kulturoznawstwem.
Trzymamy kciuki za powodzenie portalu i mamy nadzieję, że autorzy Kulturalnego Przystanku, jak nikt inny, będą potrafili uchwycić kulturalną esencję Białegostoku :)

Poniżej info oraz odnośnik do Przystanku

Zatrzymaj się na kulturalnym przystanku i zaczerpnij sporej dawki najciekawszych informacji dotyczących sfery kulturalnej Białegostoku. Poznaj nasze miasto z perspektywy studenckiej i odkryj je na nowo. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i pozostania z nami na dłużej.

http://kulturalnyprzystanek.pl

https://www.facebook.com/KulturalnyPrzystanek/

 

kultprzystanek


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie