Serdecznie zapraszamy Państwa na wykład prof. dr hab. Wojciecha J. Burszty zatytułowany "Uciszenie przeszłości i wyobraźnia europejska", który odbędzie się 19 maja o godz. 10:15 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UwB (sala C.02).
Profesor Burszta jest antropologiem kultury i kulturoznawcą pracującym w Instytucie Kulturoznawstwa SWPS w Warszawie. Jest również autorem takich książek jak "Świat jako więzienie kultury" czy "Od mowy magicznej do szumów popkultury".
Tym bardziej zachęcamy do posłuchania Profesora, gdyż posiada umiejętność atrakcyjnego opowiadania o skomplikowanych problemach współczesnej kultury z perspektywy lokalnej, jak i globalnej.


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie