Plakat

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na pokaz w ramach Wschodniej Akademii Filmowej:

„Wszystko co najważniejsze”
- projekcja filmu i spotkanie z reżyserem Robertem Glińskim

który odbędzie się dnia 13 października 2017 o godz. 17:00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej  (ul. Kościelna 1A, Białystok)

Wschodnia Akademia Filmowa to cykl spotkań adresowanych do zwolenników edukacji poprzez kino. Idea przedsięwzięcia wywodzi się z tradycji dyskusyjnych klubów filmowych, kiedy to obraz staje się prowokacją do rozmowy i wymiany myśli na temat prezentowanego dzieła i poruszanej przez reżysera tematyki.

Podczas październikowego spotkania zaprezentujemy ekranizację autobiograficznej opowieści Oli Watowej „Wszystko co najważniejsze” w reżyserii Roberta Glińskiego. Film jest historią miłości Oli i Aleksandra Watów. Słynny polski poeta – futurysta po wybuchu II wojny światowej zostaje aresztowany, a jego żona z synem wywiezieni do Kazachstanu, co równa się wyrokowi śmierci głodowej.

Gościem Wschodniej Akademii Filmowej będzie autor dzieła - Robert Gliński, reżyser filmowy i teatralny, dokumentalista, scenarzysta. Kierownik artystyczny Studia Filmowego Indeks przy Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Laureat licznych nagród.


Spotkanie poprowadzi Adam Radziszewski.

Wstęp wolny.

Organizatorem wydarzenia jest Muzeum Pamięci Sybiru w Białymstoku.

Serdecznie zapraszamy!

REPERTUAR PDF


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie