Dzień Kulturoznawczy na Uniwersytecie w Białymstoku

Aula wydziału pedagogiki i psychologii UwB w Białymstoku

 

 

Będą ciekawe warsztaty, wykłady, quiz i zwiedzanie siedziby Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB. Pracownicy Kulturoznawstwa na Uniwersytecie w Białymstoku zaprosili uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Dzień Kulturoznawczy.

 

– To dla młodzieży okazja, by przekonać się, czym zajmuje się ta dyscyplina nauki i poczuć akademicką atmosferę. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek (16 listopada). Potrwa od godz. 10.00. do 13.30 – informuje Katarzyna Dziedzik, rzecznik Uniwersytetu w Białymstoku.

 

Więcej na

http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/7,35241,22643384,dzien-kulturoznawczy-na-uniwersytecie-w-bialymstoku.html


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie