logo konkursu1

W piątek 15 grudnia na Wydziale Filologicznym UwB odbyły się zawody okręgowe IV Olimpiady Wiedzy o Mediach. Międzywydziałowy Instytut Kulturoznawstwa i Sztuki, jak w poprzednich edycjach, jest organizatorem Olimpiady na terenie województwa podlaskiego.

W tym roku 55 uczestników zmierzyło się z testem, który zawierał wiele podchwytliwych pytań. Przedstawiamy Państwu listę 10 laureatów oraz umieszczamy fotorelację z Olimpiady. To właśnie ta dziesiątka przechodzi do ostatniego - centralnego - etapu odbywającego się w Warszawie. Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie dziękujemy. Zapraszamy Państwa w przyszłym roku.

Zapraszamy również na stronę https://bialystok.tvp.pl/35226024/15122017-godz1940 do obejrzenia reportażu o Olimpiadzie w TVP3 Białystok "Obiektyw".


 

 

STUDIA I STOPNIA
 

     STUDIA II STOPNIA

 

 T2

MEDIA
I KOMUNIKOWANIE

      

T3

REKLAMA
I PUBLIC RELATIONS

                
      

T4

KOMUNIKOWANIE
W MEDIACH CYFROWYCH

 
          

T6

FILMOZNAWSTWO-
MEDIOZNAWSTWO

 

           

T5

KULTURA PODLASIA

 

Instytut Studiów Kulturowych posiada w ofercie pięć specjalności - dwie na studiach I stopnia i trzy na studiach II stopnia. Specjalności umożliwiają zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla danej dziedziny (tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, praca nad warsztatem fotograficzno-filmowym, tworzenie treści w mediach cyfrowych, poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu). Jednakże te same specjalności przenikają się w wielu aspekatch i nawzajem uzupełniają. Zachecamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia na kulturoznawstwie